עם הגיל העולה הגוף מתחיל לאבד מהיכולות שלו. יש חריקות פה ושם, עלולות להתעורר בעיות בריאות שונות כאשר יש אנשים רבים שסובלים מבעיות ברכיים, שחיקת סחוס ועוד בעיות שונות באזור הגפיים מה שגורם למוגבלות לא פשוטה בניידות ובכלל בביצוע פעילות שגרתית יומיומית.

יש מי שמצליח להתמודד עם מעקב וטיפול שמרני כאשר יש כאלה שסובלים כל כך עד שגורמי הרפואה מחליטים כי הדבר הנכון ביותר עבורם זה רק ניתוח להחלפת ברכיים. אנשים אלו נאלצים ללמוד מחדש איך ללכת וכיצד לעשות שימוש ברגליים שלהם כאשר במקרים רבים מושתלים שם פלטינות.

הזכויות של האדם שיש לו פלטינות ברגל

האדם שנאלץ להתרגל לפלטינות ברגל מוצא את עצמו מתמודד עם קשיים שונים ועם בעיות שונות הבאות לידי ביטוי בכך שהוא לא יוכל לתפקד בצורה אליה הוא היה רגיל עד כה. הוא כבר לא יכול ללכת לכל מקום שהוא רוצה, הוא לא מסוגל לעשות מה שהוא רוצה בלי לחשוב ולחשב היטב את צעדיו מראש והוא לא יכול להתנהל כמו כל אדם בריא.

בדיוק בגלל זה הוא מוגדר בעצם כנכה. יש לו אחוזים מסוימים של נכות, הוא אמור לקבל קצבת נכות שתסייע לו להמשיך לחיות בכבוד גם כאשר אין לו אפשרות לעבוד בצורה הרגילה ולהתפרנס כפי שהתפרנס לפני שהוא נקלע לבעיה הרפואית אשר ממנה הוא החל לסבול.

מלבד זאת יש זכויות נוספות אשר מהם עשוי כל נכה ליהנות בגלל מצבו הרפואי כאשר מדובר בהטבות שונות שלא כולם מודעים בכלל לקיומם.

הטבות לנכה

האדם הנכה זכאי ליהנות מהנחות שונות בתשלומים לרשויות כמו הנחה על תשלומי החשמל, הנחה על שימוש במים, הנחה על תקשורת וכן הלאה.

מעבר לזה – הוא יהיה זכאי ליהנות מתג נכה לרכב כמו גם מהנחה בטסט ופטור מאגרת רישוי ועוד הטבות שונות שחשוב להיות מודעים לקיומם.

אם אתם נמצאים במצב כזה ולא באמת יודעים איך וכיצד לממש את ההטבות המגיעות לכם על פי חוק, ההמלצה שלנו היא לפנות אלינו עם כך הפרטים וכל המסמכים ואנחנו נסייע לכם לממש את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.