האם נפגעי פעולות איבה מקבלים הנחה לרכישת רכב?

התשובה לשאלה האם נפגעי פעולות איבה מקבלים הנחה לרכישת רכב היא חיובית. נפגעי פעולות איבה יקבלו הטבות בכדי לרכוש רכב, או דמי ניידות ונסיעות.

המשך לקרוא

הנחת מסים על רכב

כדי שהנפגע יהיה רשאי לקבל הנחה במסים על רכב רפואי, הוא יצרך לעבור בפני ועדה מטעם משרד הבריאות הוועדה תכיר בנכותו ותקבע את אחזי הנכות של הפונה.

המשך לקרוא

רכב רפואי אחוזי נכות

קבלת רכב רפואי מותנת ברמת אחוזי נכות. כדי שלנפגע יהיה זכאי לרכב רפואי , הוא חייב להיות נכה עם דרגת נכות של 50% ויותר, וש 30% מפגיעתו היא פגיעה ברגליים או פגימות באזורים אחרים, יהיה זכאי להוראה של 56.02.

המשך לקרוא

רכב רפואי אחוזי נכות

כאשר זקוקים לרכב רפואי אחוזי נכות ישנים מספר הקלות אשר עומדות לרשות הנזקק: בראש ובראשונה הסיוע לרכישת רכב ראשון יינתן עד %80 במענק ו-%20 בהלוואה, בהתאם לרכב היציג שבזכאות.

המשך לקרוא

רכב ללא מסים לנכים

נכים במדינת ישראל זכאים להטבות רבות. הגופים השונים בין אם ממשלתיים ובין אם לא נותנים הטבות לנכים מעבר לקצבה אשר הם מקבלים. ביטוח לאומי,

המשך לקרוא

קניית רכב בהנחת נכה

קנית רכב בהנחת נכה אפשרית במידה ובעל המוגבלות עומד במספר קריטריונים. על הנכה לעמוד בפני וועדה מטעם משרד הבריאות, עליה להכיר בו ולקבוע את אחוזי הנכות.

המשך לקרוא

נפגעי פעולות איבה אחוזי נכות

בהגדרה היבשה נפגעי פעולות איבה הינם כל מי שנפגעו על ידי צבא, חלקי צבא או כל גוף אשר עוין לישראל. במציאות המסובכת של מדינת ישראל נפגעי איבה הם למעשה נפגעי כל אירוע טרור או אירוע בטחוני אחר.

המשך לקרוא

ניידות רכב רפואי

ניידות רכב רפואי הינו תחום אשר המוסד לביטוח לאומי ורשות התחבורה בישראל שמו עליו דגש במיוחד. שכן נכים בישראל זקוקים לניידות בין אם זה ברכב פרטי או ברכב למטפל או הסועד

המשך לקרוא

כמה מקבלים נפגעי פעולות איבה

במציאות הלא פשוטה של מדינת ישראל והמצב הביטחוני מאז קום המדינה, כמעט כל אחד מכיר מישהו שמכיר מישהו אשר נפגע בפועלת איבה. בחלוף השנים מדינת ישראל ידעה נפגעים…

המשך לקרוא