אחת התופעות הכי בלתי צפויות היא תאונת דרכים. האדם יכול להיות בריא וחזק כשור כאשר ברגע אחד הוא עלול להפוך ולהיות שבר כלי ממש. אנשים רבים מאבדים יכולות תפקוד בסיסיות ממש רק בגלל דקה אחת של חוסר שימת לב שהובילה לתאונה.

חשוב לדעת בכל מקרה של מעורבות בתאונה, כי הדבר החשוב ביותר אחרי הטיפול בנפגעים, זה איסוף הממצאים והעדויות מהשטח. אלו עשויים להועיל ולתרום רבות בהמשך כאשר הנפגע יפנה לתבוע את קבלת הפיצויים המגיעים לו. כך גם קבלת קצבת נכות זמנית או אפילו קבועה בעקבות פגיעות שמהם הוא נפגע במהלך תאונת הדרכים.

תג נכה לרכב

חשוב להבין כי כל מי שמקבל אחוזי נכות זכאי לא רק לקצבת נכות. ברגע שהוא מוכר כנכה על ידי הביטוח הלאומי שם נקבעים אחוזי הנכות אשר מהם הוא סובל, הרי שהוא יהיה זכאי לעוד מגוון הטבות במסגרת דרגת הנכות שהוא קבל. כך שבמקרים רבים הנכות שלו תוכל להקנות לו זכאות לחנות בחניית נכים ותג נכה לרכב.

הבעיה העיקרית היא שאורך הרבה מאוד זמן עד שהנפגע אכן מצליח לממש את כל הזכויות שלו ולקבל את כל מה שמגיע לו. זו הסיבה שיש היום כל כך הרבה חברות שקפצו על העגלה והם מסייעים לכל מי שנפגע בגלל תאונת דרכים או מחלה מכל סוג שהובילו לירידה בתפקוד שלהם, לקבל את הסיוע הנדרש ואת ההטבות שאותם הם זכאים לקבל.

אנחנו – לשירותכם!

זה בדיוק מה שגם אנחנו עושים ומציעים לכל מי שמצא את עצמו נפגע בתאונת דרכים ונאלץ להיעזר בסביבה עבור הצרכים הכי בסיסיים שלו. האפשרות ליהנות מג נכה לרכב היא כל כך משמעותית עבר הנכה גם אם הוא נוהג בעצמו וגם אם הוא נעזר בשירות של נהג אחר, הוא יוכל לחסוך מעצמו הרבה טרדה, טרחה והליכה רגלית במצבים שהדבר קשה עבורו.

אנשים שעברו תאונת דרכים והם אכן נעשו מוגבלים מבחינה בריאותית, חבל שלא ייהנו מההטבות המגיעות להם על פי חוק ושעשויות להקל עליהם מאוד את ההתנהלות השגרתית.

כתיבת תגובה