אדם שמוצא את עצמו מאובחן כחולה במחלת הפרקינסון, חש ממש שהקרקע נשמטת תחת רגליו. המחלה מחרידה כל אחד וכולנו מקווים ומתפללים שלא להגיע לעולם למצב הנוראי הזה בו הגוף רועד ללא כל שליטה. אז נכון שיש היום תרופות יעילות לבעיות הללו אך בעוד שהתרופות פותרות את בעיות הרעד, הן גורמות לתופעות לוואי חמורות מאוד עד שרבים הם החולים שלא מעוניינים ליטול את התרופות הללו שממש מכבות להם את המוח. הם מעדיפים להמשיך לסבול ולרעוד ובלבד שהמוח שלהם יישאר צלול, חד וברור.

חולה פרקינסון? הכר את זכויותיך!

אדם הסובל ממחלת הפרקינסון סובל למעשה מהגבלות חמורות המגבילות אותו בכל אורח חייו. הוא מתקשה בביצוע פעולות הכי בסיסיות ויומיומיות. הוא עשוי להתקשות בהליכה, ברחצה, באכילה בביצוע קניות וכן הלאה.

אדם שמוצא את עצמו במצב כזה זכאי בהחלט ליהנות מהטבות שונות שעשויות להקל עליו את החיים ואת ההתנהלות היומיומית.

הבעיה היא שעד שהחולה זוכה להכרה מטעם החברה לביטוח הלאומי ועד שהיא מוכנה לתת לו את אחוזי הנכות שלו כדי לקבוע את גובה הקצבה אליה הוא יהיה זכאי, הוא רק ממשיך לסבול עוד ועוד בלי שיש לו על מי להישען וממי לקבל עזרה כלשהי.

חולה פרקינסון חייב להיעזר בסביבה הקרובה לו על מנת לחיות את חייו ולספק לעצמו את הצרכים הכי בסיסיים שלו.

הזכויות שלו הן די משמעותיות ואם הוא מקבל אותן הרי שהוא יכול ליהנות מהטבות רבות שיקלו עליו מאוד.

מסייעים לכם לאורך כל הדרך

בגלל שאנחנו משוכנעים שאכן מגיעות לכם הטבות שונות ואנחנו מכירים את הקצב של החברה לביטוח לאומי, אנחנו מציעים ליווי וסיוע מלאים לאורך כל התהליך וזאת על מנת להבטיח כי תקבלו את מה שמגיע לכם ואת מלוא הזכויות שיקלו עליכם בכל השלבים.

לדוגמא תג נכה לרכב. זה נראה אולי כדבר כמעט שולי בכל ההתמודדות הקשה עם מחלת הפרקינסון. אך אי אפשר לתאר עד כמה שהדבר הזה מקל על החולה כמו גם על בני המשפחה שלו כאשר הם יודעים שיש להם אפשרות לחסוך הליכה מיותרת הודות לאפשרויות החניה הנגישות.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.