פוליסת ביטוח עסק היא פוליסה שמטרתה ביטוח של העסק שלכם מפני נזקים. בדרך כלל, הפוליסה תכלול ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק, וגם כן מגוון כיסויים נוספים כמו: ביטוח אובדן הכנסה, חבות מעבידים, רכוש בהעברה, מערכות ממוחשבות ומאגרי מידע, ועוד. תוכלו לרכוש את כל הכיסויים או  חלק מהם בלבד לפי הרצון שלכם, ולפי הצרכים של העסק.

למה לרכוש ביטוח עסק

 עסק מסחרי עלול להיות חשוף לתקלות שונות שיכולות לגרום להפסדים כספיים ולנזקים ישירים ועקיפים. ביטוח עסק יעניק הגנה רחבה לעסק, ויבטיח המשך הפעילות שלו, וזאת על ידי מגוון רחב של סוגי ביטוחים.

סוגי הביטחונות צריכים להיות מותאמים לסוג בית העסק, ולפעילות שלו.

סוגי ביטוח עסק

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה הוא פוליסת ביטוח המכסה את העסק מפני נזקים כמו שריפה, פגעי מזג אוויר, רעידות אדמה. הביטוח מתאים לבעלי עסק שהם גם כן בעלי המבנה שמוקם בו העסק, וגם אלה ששוכרים. רוב בתי העסקים פועלים היום במבנים  שכורים, וחלק גדול מחוזי השכירות לבתי עסק כוללים סעיף המחייב את השוכר להשיב את המבנה לבעלים עם תום החוזה, בתקינות מלאה, לכן כדי להימנע מתביעות או הוצאות כספיות מיותרות  וגבוהות במקרה של תאונה או אסון, חשוב שהשוכר יצטייד בביטוח מבנה.

ביטוח תכולה

ביטוח התכולה של העסק הוא ביטוח שנותן הגנה מפני נזקים לציוד, ריהוט וחומרי הגלם, וכל החפצים שנמצאים בתוך המבנה. ההגנה היא מפני תאונות ואירועים שונים. ביטוח תכולה הוא ביטוח חשוב ביותר, כדי להגן על הסחורה, וגם על כלי העבודה.

לצד ביטוח המבנה או ביטוח התכולה, תוכלו למצוא אופציות אחרות שיעניקו עוד הגנה לבית העסק כמו ביטוח אובדן הכנסה שייתן לכם פיצויים בתקופות שבהן בית העסק לא פעל, במקרה שמודבר על תאונה או אירוע שמוזכר בפוליסה, ביטוח חבות מעביד שהוא ביטוח שייתן הגנה לעובדים, ועוד.

אין להתפשר על ביטוח לבית העסק, כיון שהוא יעניק לכם נחת, וישמור על ההכנסה שלכם ועל בית העסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *