אדם הסובל מפגיעה ברגליו וזה יכול להיות בגלל כמה וכמה סיבות או גורמים שהובילו לכך, עשוי להימצא זכאי להטבות שונות אשר אלו יקלו עליו את שגרת החיים. זה יכול להיות תג נכה לרכב וזו יכולה להיות קצבה מיוחדת שהוא יקבל מטעם החברה לביטוח הלאומי מה שיקל עליו מהבחינה הכלכלית למקרים אשר בהם הוא מוצא את עצמו נאלץ לקצץ במשרה שלו בגלל המוגבלות הפיזית אשר ממנה הוא סובל.

פגיעה ברגליים היא פגיעה שמשפיעה מאוד על התפקוד היומיומי שלנו. גם אם אנחנו לא אנשים שזזים הרבה, עדיין, רגליים בריאות והליכה תקנית הם המינימום שאנחנו חייבים כדי לתפקד באופן הכי בסיסי בבית. זה אומר לרדת מהמיטה, ללכת לשירותים, להיכנס למקלחת, לצאת לקניות, ללכת לקופת החולים וכן הלאה. אדם שסובל מבעיה ברגליו נאלץ לצמצם במידה רבה את הפעילות שלו כאשר לא פעם הוא ייאלץ להיעזר באמצעים שונים. כמו למשל אביזרים בבית כמו ידיות אחיזה בכל מקום אסטרטגי, עגלת נכים, כיסא מותאם, הליכון, מקל וכן הלאה.

הזכויות של החולה

אדם שסובל מבעיה כלשהי ברגליו זכאי בהחלט ליהנות משורה של זכויות או הטבות שונות כמו למשל תג נכה לרכב, פטור מאגרת רישוי, הנחה בטסט ועוד הטבות שונות כמו הנחות בתשלומי החשמל, המים או התקשורת כמו גם קצבאות נכות ברמות שונות שיתרמו לו רבות.

לא כולם מודעים לכך כי אכן יש להם זכויות לקבל הטבות והם לא יודעים אפילו לבקש את הדבר. הם מתמודדים עם מה שהם מתמודדים בלי שיש להם עזרה כלשהי מצד גוף כזה או אחר.

אנחנו כאן – לשירותכם

אנחנו החלטנו להרים את הכפפה על מנת לסייע לכל מי שמוצא את עצמו מתמודד עם מצב כזה כאשר הוא זכאי לכל הדעות ליהנות מהטבות שונות ומתג נכה לרכב אך הוא לא יודע בדיוק איך וכיצד לעשות את הדבר, אל מי לפנות, היכן לבקש וכיצד לדרוש. המטרה שלנו היא לסייע לכל אחד לממש את הזכויות המגיעות לו ולאפשר לו לקבל את ההטבות השונות שיקלו עליו את ההתמודדות הקשה.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.